Tuvākie pasākumi

Jah Khalib Rīgā !

Jah Khalib – Kazahstānas dziedātājs, autors – izpildītājs, mūzikas producents. Īsts vārds Bahtiars Mamedovs. Dzimis 29. septembrī pilsētā Almata. Viņu dēvē par vienu no labākajiem Krievijas un Kazahstanas mūzikas bītmeikeriem un izpildītāju, kurš raksta nevis dziesmas, bet hītus. Ieguvis muzikālo izglītību (Almatu mūzikas skolā, kā arī Kurmangaza nacionālā konservatorijā), Bahtiars ir daudzu populāro dziesmu autors un izpildītājs, kura dziesmas uz ilgu laiku paliek mūzikas čārtu topā, populārās radio stacijās kā arī kvalitatīvas mūzikas cienītāju pleilistēs.

Šodien Jah Khalib ir ne tikai viens no visnozīmīgākiem mūziķiem hip hop kultūrā Kazahstanā, bet arī Krievijā. Dziedātāja pirmais izrāviens tiek datēts ar 2013. gadu. Tieši tad karstā rotācijā iebrāzās singls «Все, что мы любим- SnD». Kopš tā brīža Jah Khalib kļuva atpazīstams Kazahstanas jauniešu vidū. Tālāk sekoja hīti viens pēc otra: «Сжигая дотла», «Давай улетим далеко», «Нам мало кача», «Подойди поближе детка», «Лейла», «Созвездие ангела» un t.t.

Savā dzimšanas dienā 2016. gada 29. septembrī dziedātājs prezentēja savu lielo mūzikas albumu “Если чё я Баха”, kurā bija 18 pilnīgi jaunas dziesmas, starp kurām bija dueti ar Roma Bestseller un L,One. Albums “Если чё я Баха” ir izrāviens ne tikai pašam artistam, bet mūzikas industrijai kopumā, bez šaubām ieņemot visas augšējās muzikālo čārtu pozīcijas, albums ieguva “Platīna albums” statusu. Savukārt dziesma “Leila”, kura bija šajā albumā, iekaroja ne tikai daudzas radio hītu parādes, bet arī milijonu klausītāju sirdis.

Pašlaik Jah Khalib pilnā sparā strādā pie jauniem mūzikas materiāliem, nodarbojas ar producēšanu, kā arī velta daudz uzmanības labdarībai. Organizē labdarības koncertus un akcijas savas dzimtās pilsētas Almati bērnu namiem.

2015.g. Telekanāla «Russian Music Box» prēmijas – «gada izrāviens» nominants
2016.g. Platīna albums — «Если чё, Я Баха».
2016.g. Hītu parādes BIG LOVE 20 dalībnieks, no Love radio.
2017.g. Dziesma «Лейла» — radisostacijas «Восток Fm» hītu parādes pirmā vieta
2017.g. Jah Khalib — nominants «Открытие Года» pēc «NR» versijas.
2017.g. MUZ TV prēmijas – «gada izrāviens» laureāts!

Pseidonīms:
Pseidonīms Jah Khalib – ir izveidots no dieva rastafarianismā – “Dža”, un Halib – kas ir vienkārši vārds. Dža Rastafariaj bijis rastafarianisma pamatu licējs – viņš bija gudrs afrikāņu valdnieks un filosofs, kurš jebkuras lietas risināja tikai miermīlīgā ceļā un bija pret jebkuru vardarbību, tikai par labestību un mieru. Cilvēki viņu dievināja un viņa filosofiskie uzskati kļuva par šīs reliģijas pamatu. Tādi uzskati dzīvē un mūzikā ir ļoti tuvi māksliniekam, tāpēc tos viņš cenšas pozicionēt un realizēt savā darbībā.

Datums: 28. aprīlī 2018. g.

Vieta: Studio 69, Terbatas iela 73
Ieja no :21:00
Cenas: no 30 eiro
Informācija: +371 28-361-463

Pasākums Facebook

www.bilesusrviss.lv
www.bilet.lv

Telekanāla TNT projekts Rīgā !

24. februārī pār rīdziniekiem pārvēlsies tonna modernā humora. Atpūtas un izklaides kompleksā Studio69 norisināsies jauns Stand Up šovs – satriecošs priekšnesums, kura dalībnieki atradīs ceļu uz katra skatītāja sirdi. TNT kanālā populārās pārraides labākie komedianti dāvinās mūsu pilsētas iedzīvotājiem un viesiem vairākas stundas izsmalcināta humora. Šajā vakara uz vienas skatuves kāps Slava Komisarenko un atvērtais mikrafons rubrikas dalībnieks Ivan Usovič.
Tagad Facebook, Twitter un populāru blogu laikos mums ir vajadzīgi vairāk viedokļu, jo arī mēs paši esam sāķuši vairāk izteikt savu viedokli. Stand Up formats — humoriska uzstāšanās auditorijas prekšā — aizsākās Lielbritānijā iekaroja Krievijas auditoriju un ir non ācis arī līdz Latvijai.
Stand Up — komidianti, kurus apvienoja televīzijas šovs kanalā THT, absolūti unikāli un individuāli. Labākie no viņiem 24. Februārī uzstāsies un jokos priekš Latvijas iedzīvotājiem!

Datums: 24 februarī 2018 g.
Vieta: Studio 69, Terbatas iela 73
Ieja no :19:00
Cenas: no 20 eiro
Info: 28361463

Pasākums Facebook

www.bilesusrviss.lv
www.bilet.lv